Sprytne rozwiązania, które mogą się przydać podczas przeprowadzki

Oto kilka elementów, które można nabyć w ofercie sklepów z artykułami ułatwiającymi przeprowadzkę:

  1. kartonowa lub foliowa szafa – box z zamontowanym drążkiem w środku o wymiarach pozwalających na komfortowe przewieszenie zawartości z domowej szafy, do jej “mobilnego” odpowiednika.
  2. przenoszenie kartonów – jeżeli dysponujesz kartonami, które były produkowane w innym celu niż transport ręczny, możesz w ich bokach wyciąć otwory w kształcie trójkąta – dzięki temu zyskasz dodatkowy uchwyt do łatwiejszego przenoszenia
  3. mocne torby – najlepiej z tworzywa. Dzięki temu zyskamy elastyczny nośnik do wielu zastosowań w domu np. na spakowanie obuwia lub książek. Odpowiedni surowiec powoduje, że takie torby potrafią być wyjątkowo wytrzymałe.
  4. pasy do przenoszenia ciężkich przedmiotów – idealne rozwiązanie dla przeprowadzki mebli jak np. szafy, komody lub tapczan
  5. wykorzystaj szuflady – szuflada wraz ze swoją zawartością jest idealnym nośnikiem podczas przeprowadzki. Dzięki swojej sztywności, wystarczy całą szufladę zawinąć np. w folię stretch i już ograniczamy konieczność przenoszenia zawartości np. do kartonów.

Podczas wszystkich działań, pamiętajcie o zachowaniu odpowiednich środków bezpieczeństwa.

Pokrowce na ubrania oraz mobilne szafy