Przeprowadzka DIY – wynajem samochodu dostawczego

Podczas organizowania przeprowadzki, staniemy przed wyborem wykonania jej samemu czy zleceniu profesjonalnej firmie.

Jeśli zdecydujemy się wykonać ją samodzielnie, niezbędny może się okazać samochód dostawczy – przewóz wielu rzeczy samochodem osobowym może być uciążliwy lub wręcz niemożliwy w realizacji.

I dlatego warto skorzystać z oferty wypożyczalni samochodów dostawczych. W cenie najmu, powinniśmy oczekiwać otrzymania czystego, sprawnego mechanicznie samochodu, który pozwoli nam bez obaw przewieźć wiele elementów naszego domu.

Samochód dostawczy znacznie przyspiesza przeprowadzkę.

Dzięki temu, że wspomniane auto jest przystosowane do przewozu ładunków takiej jak np. Wasza przeprowadzka, masz możliwość ograniczenia czasu na transport całego wyposażenia – ostatecznie oszczędzamy czas oraz koszty, związane choćby z zakupem paliwa.

Jeżeli nie mieliście wcześniej styczności z samochodem dostawczym, dopilnujcie, aby pracownik wypożyczalni wskazał Wam punktu montażu pasów transportowych, których celem jest zabezpieczenie przewożonego ładunku.

Wybierając trasę do celu, warto unikać nieznanych połączeń lub tych ze słabym stanem dróg – uchodzące powietrze z koła i konieczność jego wymiany mogą się okazać bardzo kłopotliwe.

Bardzo dobrym pomysłem jest również sprawdzenie możliwości podjazdu samochodem jak najbliżej miejsca rozładunku. Pomimo pełnych sił na samym początku, każdy kolejny metr zmuszający nas do przenoszenia ciężkich pojemników i kartonów, da o sobie wkrótce znać.